pozycjonowanie, SEO, pozycja w wyszukiwarkach
wysokie rankingi
konwersja użytkownikó z ruchu organicznego

Pozycjonowanie stron

Opracowujemy i wdrażamy strategie SEO mające na celu generowanie bezpłatnego ruchu z wyszukiwarek internetowych.
Jak to działa?
Pozycjonowanie to sztuka zwiększania ruchu organicznego (pozyskiwanego z wyszukiwarek internetowych) do Twojej witryny. Realizujemy działania optymalizujące pod kątem wyszukiwarek (SEO – search engine optimization).

SEO wiąże się z wprowadzeniem pewnych zmian w projekcie i treści witryny, które zwiększają JEJ atrakcyjność witryny dla wyszukiwarki. Zajmujemy się pozycjonowaniem istniejących jak i nowych stron czy serwisów. Posiadamy wiedzę i doświadczenie niezbędne do wdrażania strategii SEO. Do pracy wykorzystujemy zaawansowane narzędzia wspomagające pozycjonowanie. Wykonujemy audyty i nadzorujemy działania podmiotów zewnętrznych. Opracowujemy krótko i długoterminowe strategie pozycjonowania i wdrażamy je w życie generując ruch z wyszukiwania dla naszych klientów.

Działamy w sposób przejrzysty. Efektywnie wykorzystujemy budżet i generujemy wartości skorelowane z potrzebami biznesu.

Będziesz w bezpośredniej komunikacji z własnym ekspertem SEO i PPC. Masz pytanie? Nie ma problemu. Zadzwoń do nas w dowolnym momencie i porozmawiaj ze swoim osobistym konsultantem ds. Marketingu cyfrowego, a my dostosujemy naszą strategię do twoich aktualnych potrzeb.

Jak planujemy działania SEO?

Planujemy każdy projekt po przeprowadzeniu dokładnych badań rynku dotyczących marki i oferty klienta. Nasz ekspert SEO przeprowadza analizę SWOT w celu podkreślenia mocnych stron, słabości, szans i zagrożeń. Naszym celem jest jak najlepsze wykorzystanie potencjału drzemiącego w zasobach internetowych Klientów, a także zmniejszenie czynników ryzyka i zagrożeń wynikających z działań konkurencji i ciągle zmieniających się algorytmów wyszukiwarek.

 • Dla kogo
  Jeśli chcesz wykorzystać wszystkie możliwości promocji Twojej działalności w Internecie to znaczy, że ta usługa jest dla Ciebie.
 • Co zyskujesz
  Zaangażowanie ludzi, któzy mogą rozmawiać o SEO godzinami i podąrzają za aktualnymi wymogami wyszukiwarek gdy chodzi o pozycjonowanie.
 • Będziemy potrzebowali
  Podpowiedzi dotyczących niestandardowych fraz czy specyficznych wyrażeń używanych w Twojej branży.
 • Ile to kosztuje?
  Cena usługi pozycjonowania stron www uzależniona jest od wielu aspektów wchodzących w jej skład. Przygotowujemy oferty pod indywidualne zapytania.
 • Powiązane usługi
  Aplikacje i strony internetowe