Kim jesteśmy

Awesome Image
01

Zespół profesjonalistów i pasjonatów. Z miłości, z potrzeby, z pasji, z wiedzy i doświadczenia zrodziło się ThinkPower.

Bez zasłaniania się dużymi korporacjami, bez anonimowości. Traktując każdego z naszych klientów tak jak sami chcieliśmy być traktowani. Podchodząc do każdego projektu w taki sposób jak sami byśmy sobie życzyli. Nie mając ograniczeń, ale kreatywność, pomysłowość i zaangażowanie.

Szukaliśmy dla siebie drogi, wiedzieliśmy, że potrafimy dużo więcej niż większość i możemy zaoferować dużo więcej niż standard. Lubimy to co robimy a to pozwala na osiąganie wyników. Potrzeba budowania własnej marki, firmowania projektów własnym nazwiskiem a następnie dumy z nich zaowocowała oczywistą drogą, którą jest ThinkPower.

Nazwa wyraża to w co wierzymy. Indywidualne podejście, wiarę w potencjał myślenia. Uważamy, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Potrzeba tylko właściwej diagnozy i dopasowanego rozwiązania. W naszej codzienności najbardziej denerwowały nas współpracujące firmy, które nie potrafiły sprostać oczekiwaniom.

Naszym punktem honoru stało się dostarczenie usług takiej klasy jakiej sami oczekujemy. Rozwiązań, które będą zoptymalizowane, efektywne. Cały czas się rozwijamy, szkolimy i dokształcamy to pozwala zachować sprawność, powiew świeżości i zainteresowanie. Doświadczenie, które czerpiemy z poprzednich miejsc pracy procentuje do dzisiaj. Kilkadziesiąt prowadzonych projektów. Budowanie e-commerce, wyciaganie wniosków z liczb, dopasowywanie strategii to nasza codzienność.

30

Ukończonych
projektów

450

Tygodni
pracy

5

Lat
na rynku
02

Nasza oferta

  • Przyjazne dla użytkoniwków, szybkie i dostosowane do współczesnych wymogów technicznych. Przemyślane i wdrażające w cyfrowy świat wizje naszych klientów. Z kubkiem kawy w ręku...

    Icon
  • Sprawne, celowe i wydajne kosztowe wykorzystanie sieci reklamowych Google i narzędzi analitycznych. Wiemy jak dobrze wykorzystać budżet i zobrazować jego wykorzystanie. Sumienni jak konstruktorzy statków kosmicznych.

    Icon