Tworzenie stron i aplikacji internetowych
obraz z tekstem dotyczącym tworzenia stron www
Informacja jak projektujemy strony intenretowe

Aplikacje i strony internetowe

Projektujemy, kodujemy i modyfikujemy dbając o wartości ważne dla naszych klientów.

Czym są dla nas strony www?


Strona internetowa to ważny element strategii marketingowej i biznesowej. Stanowi rozszerzenie marki a wirtualne wrażenia z jej odwiedzin mają niebagatelny wpływ na klientów. Powierzając wykonanie witryny www zespołowi ThinkPower możesz liczyć na to, że każdy aspekt jej przygotowania będzie stał na najwyższym poziomie. Tworzymy wieloplatformowe, wielokanałowe doświadczenie dopasowane do Twoich potrzeb biznesowych i planu finansowego.

Jako zespół uważamy, że strona stanowi naturalne przedłużeniem historii naszcyh klientów, ich firm a jej zadaniem jest nadawanie tonu obecności w Internecie. Doskonały projekt internetowy zapewnia użytkownikom wciągające wrażenia co podnosi zaufanie do marki i zwiększa możliwość konwersji klienta.

Naszym założeniem jest tworzenie angażującej obecności w Internecie, zwiększenie liczby potencjalnych klientów i niezapomniane wrażenia użytkowników. Z pasją pomagamy osiągać cele. Żyjemy i oddychamy nowoczesną technologią. Użyj tego dla własnej korzyści.

Współpracując z klientem przy projektowaniu i tworzeniu strony internetowej opieramy się na kluczowych dla nas zasadach:

TRANSPARENTNOŚĆ

Długoterminowe relacje biznesowe oparte na zaufaniu i przejrzystości są dla nas bardzo ważne. Nasz proces deweloperski opiera się na metodologii Agile lub klasycznej metodyce waterfall. Współpracując osiągamy najwyższy poziom korzyści i efektywności.

ZGODNIE Z HARMONOGRAMEM

Dotrzymujemy terminów dzięki realnym estymacjom i planom działania, dokładnemu nadzorowi nad czasem pracy oraz doświadczeniu naszego zespołu.

KIERUJEMY SIĘ WARTOŚCIAMI

Koncentrujemy się na dostarczaniu klientom wartości biznesowych w najkrótszym możliwym czasie, przy najbardziej efektywnym wykorzystaniu budżetu.

DOBRA KOMUNIKACJA

Komunikacja ułatwia zrozumienie celów i potrzeb, które mamy odzwierciedlić w projekcie i gotowej stronie www. Zapewnia płynny przekaz informacji i wyklucza nieporozumienia.

POŁĄCZONE PŁASZCZYZNY DOŚWIADCZENIA

Skład zespołu ThinkPower oferuje połączone doświadczenia ludzi zajmujących się kodowaniem, analityką i marketingiem internetowym, procesami UX/UI czy e-commerce. Nasz potencjał znacząco zwiększa szansę na osiągnięcie pożądanych wartości i celów krótko jak i długoterminowych.

MOZESŻ NA NAS LICZYĆ JEŚLI POTRZEBUJESZ:

 • ⦿ Strony www stanowiącej wizytówkę Twojej osoby, firmy czy organizacji.
 • ⦿ Blogu opartego na popularnych systemach zarządzania treścią jak WordPress.
 • ⦿ W pełni customowych serwisów lub stron o nietypowych funkcjonalnościach.
 • ⦿ Witryn dedykowanych e-commerce – sklepów czy generatorów leadów
 • ⦿ Programistów PHP, JavaScript, Ruby on Rails czy React.
 • ⦿ Sprawnej realizacji projektu, który nie wpisuje się w powyższe ramy – uwielbiamy nowe wyzwania!
To dobry moment, żeby porozmawiać o Twoich potrzebach. Twoja wizja i nasze doświadczenie to gwaranty sukcesu. Zapraszamy do współpracy.
 • Dla kogo?
  Dla wszystkich, którzy szukają profesjonalnych rozwiązań, dopasowanych do swoich potrzeb. Tworzymy strony firm, instytucji oraz osób indywidualnych. Aplikacje o różnorodnych zastosowaniach. Chcesz zainteresować klientów swoją działalnością? Potrzebujesz narzędzia, które będzie wspierało jej rozwój? Szukasz nowych klientów? To świetnie się składa!
 • Co zyskujesz?
  Kompleksową obsługę, wsparcie zespołu pasjonatów, zaangażowanie oparte o doświadczenia w wielu aspektach branży internetowej. Możliwość realizacji projektu w oparciu o wysokie standardy pracy i rzetelną komunikację.
 • Będziemy potrzebowali
  Informacji o Twoich potrzebach, rozmowy o celach, wsparcia i zaangażowania merytorycznego podczas projektowania, konstruktywnej polemiki. Niech wygra chęć tworzenia!
 • Jakie są koszty?
  Koszty uzależnione są od zakresu prac powiązanych z osiągnięciem optymalnych dla Ciebie wartości. Liczymy się z Twoim budżetem i wykorzystamy go w sposób optymalny. Spokojnie - z chęcią realizujemy małe jak i duże projekty. Na pewno uda nam się porozumieć w kwestiach finansów. Zapytaj nas o to.
 • Powiązane usługi
  Analityka i marketing Pozycjonowanie