kobieta analityk i marketingowiec
skuteczny marketing
doświadczony analityk internetowy

Marketing i analityka w usługach Google Ads, Analytics i powiązanych

Zastanawiasz się, dlaczego warto zatrudnić ekspertów od marketingu i analityki opartych o usługi Google? Jeśli tak, to na pewno nie jesteś sam. Czy jest błędem próba zrobienia wszystkiego samemu? Ależ skąd, jednak nie jest niczym złym sięgnąć po pomoc doświadczonych specjalistów, którzy pomogą zoptymalizować kampanie, podnieść poziom konwersji i opanować kwestie analityki internetowej. To pozwoli osiągnąć lepsze wyniki.

Uzyskaj lepsze wyniki z reklam

Wszyscy reklamodawcy chcą uzyskać najlepsze możliwe wyniki swoich kampanii. Nie wszystkim się to jednak udaje. Samodzielne działania marketingowe są trudne ze względu na krzywą uczenia się i wysoki poziom konkurencji. Google Ads to system bardzo wyrafinowany. Na działanie kampanii reklamowych ma pływ wiele czynników, które nasz zespół zna i potrafi wykorzystać na korzyść klienta.

SKORZYSTAJ Z NASZYCH USŁUG A W DŁUŻSZEJ PERSPEKTYWIECZASU TWÓJ ZYSK WZROŚNIE

Koszt jest zawsze ważnym czynnikiem dla firm co jest zrozumiałe. Każdy chce oszczędzać pieniądze, a jednym z największych obaw jest to, że współpraca z ekspertami Google Ads będzie kosztować zbyt wiele. Jest jednak odwrotnie. Dla naszych klientów tworzymy i zarządzamy kampaniami od podstaw lub optymalizujemy i polepszamy wyniki już działających.

Każdego dnia analizujemy dane i trendy aby w jak najlepszy sposób wykorzystać dostępny budżet. Czy wspominaliśmy już o tym jak ważną rolę w tym procesie grają narzędzia Google Analytics i Search Console oraz zewnętrzne aplikacje wspierające działania reklamowe w tej sieci (z zaangażowaniem działamy z użyciem takich platform jak Semrush czy Ahrefs) i statystycznych (SPSS, Statistica)? Wiemy jak ich używać aby wygenerować wartość dla naszych klientów.

POSIADAMY AKTUALNE CERTYFIKATY:

 • ⦿ Google Ads Search
 • ⦿ Google Ads Display
 • ⦿ Google Ads Video
 • ⦿ Google Shoping Ads
 • ⦿ Google Ads Measurement Certification
Pomyślmy jak wspólnie zoptymalizować Twoje inwestycje marketingowe. Każdy dzień przynosi nowy potencjał. Zacznijmy działać od dziś!
 • Dla kogo?
  Dla oczekujących skuteczności i rzetelnych danych. Chcesz się dowiedzieć czy Twoja para idzie w gwizdek? Co skłania klientów do zakupu? Jak usprawnić procesy marketingowe, żeby były bardziej efektywne? Co robi konkurencja? Zdaj się na nas. Sprawdzimy co można poprawić, gdzie popełniane są błędy i czego oczekują Twoi klienci. Podpowiemy co i jak im zaoferować aby przynosiło to Tobie jak największe profity.
 • Co zyskujesz
  Możliwość realnej oceny i podniesienie zwrotu z poniesionych nakładów marketingowych. Wnioski dotyczących funkcjonowania Twojej strony, sklepu czy aplikacji. Informacje o segmentach rynku, personach czy niszach rynkowych. Innymi słowy elementów stanowiących wartości tworzące sukces biznesu.
 • Będziemy potrzebowali
  Informacji o tym jak działasz, co chcesz osiągnąć i jakie masz założenia biznesowe. Troszkę Twojego czasu aby wspólnie przeanalizować opracowane przez nas strategie czy analizy danych. Interesującej rozmowy o biznesie, która zawsze rodzi nowe pomysły.
 • Ile to kosztuje?
  Nasz cennik jest bardzo elastyczny. Prowadzenie kampanii reklamowych opieramy na stawkach % uzależnionych od ich wartości. Analityka liczona jest według stawek godzinowych. Poznaj estymację kosztów - zapytaj nas o nią.
 • Powiązane usługi
  Aplikacje i strony internetowe